طراحی وب سایت

آشنایی با وب سایت داینامیک

وب سایت داینامیک به وب سایتی گفته میشود که محتوای آن به وسیله ی یک محیط مدیریت قابل تغییر و به روز رسانی باشد و برای ایجاد تغییرات در وب سایت نیازی به استخدام یا به کارگیری طراح وب سایت نمی باشد.

وب سایت های داینامیک به دو نوع عمده تقسیم میشوند:

 1. وب سایت های داینامیک رایگان و سورس باز (مانند وردپرس، جوملا، دروپال، پرستاشاپ و...)
 2. وب سایت های داینامیک اختصاصی یا سفارشی (برای مشتری به صورت اختصاصی توسط برنامه نویس ها طراحی و پیاده سازی میشود)

ما در «وب آراز» پس از چند سال تجربه پیاده سازی وب سایت برای افراد، شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی مختلف، با بررسی وب سایت های آماده موجود در بازار (DotNetNude، وردپرس، جوملا، دروپال، مگنتو و...) به این نتیجه رسیدم که این وب سایت های آماده پیچیدگی بسیار زیادی دارند.

طراحی وب سایت اختصاصی وب آراز

معایب وب سایت های داینامیک رایگان و اپن سورس

 1. اغلب ادمین وب سایت ها و افرادی که با این سیستم ها کار میکنند، به دلیل دشواری کار با محیط مدیریت (ادمین) این سایت ها به راحتی نمیتوانند «ورود اطلاعات سایت» را انجام دهند.
 2. همینطور توسعه پذیر نبودن اینگونه سیستم ها و دشواری سفارشی سازی پلاگین ها به دلخواه مشتری با هزینه اندک و در مدت زمان کوتاه تر، یکی از ایراد سیستم های موجود در بازار بود.
 3. مورد بسیار مهم دیگر بهینه سازی وب سایت است. برای بهینه سازی (سئو) وب سایت های آماده هزینه های گزافی از مشتری گرفته می شود و ولی متاسفانه مجری بهینه سازی (سئو) اینگونه سایت ها فقط به نصب افزونه Yoast و استخراج کلمات کلیدی بسنده می کند.
 4. مشکل مهم بعدی اینگونه سیستم ها نیز این است که مشتری در صورت نیاز خودش به آسانی نمیتواند تغییری در سئو وب سایت بوجود آورد و مجدداً باید هزینه مربوطه را پرداخت کند که همین موضوع هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ کارکرد مشتری را دچار دلسردی و ناراحتی میکند

همانطور که میدانید بهینه سازی وب سایت یک روال (پروسه) پیشرفته دارد که بدون انجام تغییرات ساختاری و بهبود کدهای سیستم، تست و بهینه سازی کدهای قالب وب سایت و بررسی مداوم و اعمال تغییرات، نتیجه مناسبی نخواهد داشت..

وب سایت اختصاصی (سفارشی) وب آراز

ما پس از بررسی سیستم های موجود در بازار و استخراج نقاط قوت و ضعف این سیستم ها در سال 1386 بر آن شدیم تا یک سیستم یکپارچه با رعایت استاندارد طرحی وب سایت، سئو و رعایت نکات امنیتی به صورت اختصاصی پیاده سازی کنیم که ظاهر مدرن و قابلیت های بالای آن محیط مدیریت ساده با کاربری بسیار آسان داشته باشد. و بهبود، توسعه و تغییر ورژن و ساختار این سیستم تا به امروز ادامه داشته که با قدرت یکی از مدرن ترین، کاربردی ترین و ایمن ترین سیستم های موجود در بازار ایران را برای شما آماده نموده ایم.

مراحل طراحی و پیاده سازی سایت اختصاصی وب آراز

این وب سایت یک نرم افزار کاملاً اختصاصی است که از 0 تا 100 این سیستم توسط تیم برنامه نویسی وب آراز نوشته شده است.

هسته ی این سیستم با زبان برنامه نویسی ASP.NET C# نوشته شده است و بانک اطلاعاتی آن با SQL Server شرکت مایکروسافت طراحی و پیاده سازی شده است و از وب سایت های آماده موجود در بازار (DotNetNuke، وردپرس، جوملا، او اس کامرس و...) به هیچ وجه استفاده نشده است.

این سیستم تمام تکنولوژی های مورد نیاز برای ایجاد یک وب سایت حرفه ای را در اختیار دارد.

برخی ویژگی های کلیدی وب سایت سفارشی وب آراز

 • سیستم کاملاً اختصاصی و 100% اختصاصی
 • امنیت بسیار بالا
 • محیط مدیریت بسیار ساده و کاربردی
 • طراحی گرافیکی کاملاً به روز و مدرن
 • بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو
 • اقتصادی و بسیار ارزشمند
برای نمایش بدون عیب و نقص در کلیه مرورگرها و دستگاه ها (از قبیل موبایل، تبلت، لپ تاپ و... )
جهت ایجاد جلوه های بصری زیبا برای وب سایت
برای زیبا سازی محتوای صفحات وب سایت
(برای استفاده از امکانات کاربری و عضویت در سایت و رعایت اصول امنیتی)
برای سازماندهی هرچه بهتر کدهای CSS و بهینه کردن کدها
اعمال به روز رسانی های الگوریتم گوگل برای صفحات داخلی وب سایت

تاریخ انتشار : 1397/12/1 12:17 0 0